sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Liga Rocka: zespoły OverTime i Terra w WOK-u
2009-02-17 13:47

Na scenie Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury będziemy gościć zespół OverTime oraz Terrę. 20 lutego kolejna Liga Rocka. Start: godz.18.00. Miejsce: Wałbrzyski Ośrodek Kultury Biały Kamień. Bilety 10 zł.
OverTime to młody, debiutujący zespół na scenie rockowej. Muzycy kochają to, co robią, są naturalni i spontaniczni, co wróży niewątpliwy sukces.
Terra to doświadczeni muzycy. Dla nich wszystko zaczęło się w Namysłowie w roku 2000. Jak mówią: „zawsze chcieliśmy mieć kapelę, poprzez którą moglibyśmy wykrzyczeć o tym, co nas boli, aby dotrzeć do ludzi podobnych do nas.” Pierwsze dźwięki, które zaczęli grać można określić jako grind-core, grind-metal, to przekształciło się w hard-core, punk i tak zostało do tej pory.


Uwaga konkurs!!!
Dwie pierwsze osoby, które zarejestrują się w newsletterze i wyślą e-mail na adres: marketing@wok.walbrzych.pl otrzymają podwójne zaproszenia na imprezę. W temacie maila należy wpisać słowo: Liga Rocka, w treści listu: imię, nazwisko i nr telefonu.
 


 

Źródło: um.walbrzych.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: